Web Tasarımda Bilmeniz Gerekenler

Web Tasarımda Bilmeniz Gerekenler


Oluşturan: Tarih: Kategori: Genel 453 Görüntüleme


Firma, Kurum ya da Kuruluşunuz için Web Sitesi Tasarımı yaptırmak veya mevcut sitenizi yeniden revize ettirmek istiyorsunuz, ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz, değil mi?

Bir çok firma ve kurum bu konuda bilgi ve tecrübe sahibi olmadığı için nasıl bir yol izleyeceği hususunda kaygılanmaktadır. Bu sebeple yanlış strateji ve anlayış uyguladığı için “para ve zaman kaybı” ile karşı karşıya kalarak mağdur konumuna gelmektedir.

1) Öncelikle Kendinize Bir Yol Haritası Çizin.

Ne istediğinizi önceden kararlaştırın, interneti etkili kullanarak öne çıkmak mı, yoksa prestij amaçlı web sitesi yaptırarak saygınlık kazanmak mı? Ya da her ikisi.

2) Bütçenizi Oluşturun.

Web site yapımı ve reklamları ile ilgili maliyet araştırması yapın, web tasarımı yaptıran tanıdıklarınıza vs. yakınlarınıza danışarak bilgi alın.

3) Çalışacağınız Kişileri Doğru Seçin.

Web tasarım ajansı seçiminde ince eleyip sık dokuyun, bu aşama kırılma noktasıdır çünkü, çalışacağınız web tasarım firması sizi vezirde edebilir, rezil de!

4) Web tasarımı projenizin sonuçlanmasında şunları arayın;

Web sitenizi firma ve sektörünüz ile uyumlu, görsel olarak kreatif, profesyonelce dizayn edilen, kurumsal bir çalışma ile sizi zenginleştirecek şekilde oluşturulmalıdır.


Benzer Yazılar


web tasarım müşteri yorumlarından 5 yıldız

Hakkımızda (Müşterimiz/Partlerinimiz) neler söylüyor?

JSON Yazılım firmasına en derin teşekkürlerimi sunarım! Sizinle çalışmaktan oldukça memnun oldum. Gerek ekip arkadaşlarınızın ilgisi, gerek yaptığımız çalışmada gösterdiğiniz titizlikten mutluluk duydum. Bundan sonra herkese sizi önereceğime emin olabilirsiniz.

Murat OĞRAK, Aymila Turizm Sahibi
Sivas - TÜRKİYE