Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Kullanıcı deneyimi üst düzey olan mobil uygulamarına sahip olun.

Mobil Uygulama Yazılım ve Geliştirme

Neden bir mobil uygulama sahibi olmalısınız?

Mobil uygulamalar teknolojinin gelişmesi ve yaygınlaşmasıyla birlikte hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer almaya başlamıştır. Hızlı ve kolay bir şekilde ihtiyacımıza yanıt bulabilmemize olanak tanıyan teknolojideki gelişmeler mobil uygulama ihtiyacını doğurmuştur. Şirketlerin, e-ticaret yapılarının, hizmet sağlayan firmaların, hatta kişisel sitelerin bile mobilde ulaşılabilir olması büyük avantaj sağlamaktadır. Akıllı telefonlar ve tabletler sayesinde kullanıcılar bulundukları alanlarda ürün siparişi verebiliyor, satın alma, rezervasyon işlemi gerçekleştirebiliyor, önemli etkinliklerden, haberlerden anında haberdar olabiliyor kısacası akla gelebilecek her türlü etkileşimi gerçekleştirebiliyorlar. Bahsettiğimiz bu potansiyel kullanıcı kitlesine ulaşmak isteyen girişimciler ve işletmeler mobil uygulamalara yönelerek gelişen teknolojiye ayak uydurmaya çalışıyor. Firma olarak sizleri istediğiniz sonuca en kısa sürede ulaştıracak mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Mobil uyumlu web sitelerden yüzde yüz verim almak bazı durumlarda mümkün olmayabiliyor işte tam burada devreye mobil uygulamalar giriyor. Mobil platformlarda kullanım kolaylığı sağlayan bu yazılımlar e-ticaret gibi yapılarda daha sağlıklı sonuçlar almanızı sağlamaktadır. Akıllı telefon kullanıcıları için mobil uygulamalar, mobil uyumlu web sitelerden daha büyük kullanım kolaylığı sağladığından daha çok tercih edilmektedir.


Mobil Uygulama yaptırırken nelere dikkat edilmeli?

Mobil uygulamanızda da dikkat etmeniz gereken en önemli etken hedef kitleyi doğru belirleyerek etkileşim süreci içerisindeki aşamaları doğru belirlemek. Kullanıcının anlayabileceği yapıya sahip olması gereken mobil uygulamanızın aynı zamanda şık ve dikkat çekici bir tasarıma sahip olması gerekir. Mobil cihazın ekranı çok geniş olmadığından gerekli ögelerin zekice ve estetik bir şekilde kullanılarak kullanıcıya hitap edecek bir tasarım oluşturulmalıdır. Karmaşıklıktan uzak şık ve anlaşılır mobil uygulama tasarımlarını profesyonel ekibimiz ile sizlere sunuyoruz. Mobil uygulamalarda firma olarak sizlere kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmaktayız. İstediğiniz mobil uygulamanın hangi platforma uygun olduğu, erişilebilirlik ve pratiklik gibi detayları incelenerek planlı bir şekilde çalışmalarımıza başlamaktayız. Sizlere mobil uygulamanızı teslim ettikten sonrada gerekli teknik desteği sağlamaya devam etmekteyiz. Kullanıcıların ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık verecek şekilde hazırlanan mobil uygulamanızın tasarımı da dikkat çekici ve anlaşılır olmalıdır. Göz yormayan yazı karakterleri, görseller ve tasarım öğeleri ile desteklenen mobil uygulamanız sayesinde birçok kullanıcıya firmanızın adını duyurabileceksiniz. Mobil uygulamanızın teknolojinin hızlı gelişimine ayak uydurması sürekli güncel kalabilmesi açısından firmamız teslimden sonra da sizlerden desteğini esirgemeyecektir. Geniş kitlelere sunulacak olan mobil uygulamanın yazılım aşaması bittikten sonra test edilerek, detaylı bir şekilde incelendikten sonra sizlere teslim edilecektir.

Neden Mobil Uygulama yaptırırken JSON Yazılımı tercih etmelisiniz?

Firma olarak sizlere birçok alanda hizmet vermekteyiz. Kullanıcıların mobil uygulamanıza daha hızlı ulaşabilmesi için düzenli aralıklarda uygulamanızı sosyal medya platformlarında, teknoloji alanındaki diğer platformlarda tanıtmanız gerekmektedir. Sosyal medya reklamcılığı, Seo gibi konulardada tecrübeli olan firmamız ile mobil uygulamanızı kullanıcılarınıza daha hızlı tanıtabilirsiniz. Firmamızın sizlere kazandırdığı avantajlardan bir tanesi birçok alanda hizmet vermesi ve her alanda tecrübeli ekibe sahip olmasıdır. İOS ve Android uyumlu mobil uygulamalar sayesinde kullanıcıların kolaylıkla kullanabileceği, sizler ile kolay iletişim kurabileceği bir platform oluşturabilirsiniz. Teknolojideki gelişmelere ayak uydurarak mobil pazarlama faaliyetinde bulunmak rakiplerinizi bir adım geride bırakacağı gibi firmanızın imajını destekleyerek markalaşma yolunda ilerlemesini sağlar. Birçok avantaj elde edeceğiniz mobil bir uygulamaya sahip olmak için tek yapmanız gerek firmamız ile iletişim kurarak neler yapabileceğinize dair ortak bir çalışma yürütmek. Bizim açımızdan mobil uygulamalarda en belirleyici özellik yazılım ve tasarımın kurumsal yapınıza uygun bir biçimde kurgulanmasıdır. Özgün ve anlaşılır mobil tasarımlarımız, teslim edildikten sonra güncelleme ve teknik desteğimiz ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.

web tasarım müşteri yorumlarından 5 yıldız

Hakkımızda (Müşterimiz/Partlerinimiz) neler söylüyor?

JSON Yazılım firmasına en derin teşekkürlerimi sunarım! Sizinle çalışmaktan oldukça memnun oldum. Gerek ekip arkadaşlarınızın ilgisi, gerek yaptığımız çalışmada gösterdiğiniz titizlikten mutluluk duydum. Bundan sonra herkese sizi önereceğime emin olabilirsiniz.

Murat OĞRAK, Aymila Turizm Sahibi
Sivas - TÜRKİYE