Grafik & Tasarım

Grafik & Tasarım

Etkileyici grafik & tasarım çalışmaları ile geniş kitlelere seslenin, firmanızın kurumsal kimliğini oluşturun!

Grafik & Tasarım Hizmetleri

JSON Yazılım Grafik & Tasarım Hizmetleri

Grafik tasarım hizmetimiz ile harf, rakam, figür ve resim gibi görsel elemanları organize ederek kitlelere mesaj iletmenizi sağlıyoruz. İhtiyacınız olan logo, afiş, billboard, ambalaj, dergi, katalog, el ilanı, kartvizit, sosyal medya görselleri aklınıza gelebilecek görsel tasarım konusundaki her şeyi sizlere sunuyoruz. Yaratıcı ve profesyonel grafik tasarım ekibimiz ile firmanızın ihtiyacı olan tasarımı ortaya çıkarıyoruz. Kurumsal kimliğinizin oluşumuna yardımcı olan grafik tasarım ile firmanız için gerekli logo, kartvizit, katalog, broşür, afiş, antetli kağıt, not defteri aklınıza gelebilecek her şeyi firmanıza özgü bir şekilde tasarlamaktayız. Sanat ve teknolojinin bir araya gelmesi ile ortaya çıkan grafik tasarım üstün bir yaratıcılık gerektirmektedir. Hazırlanan çalışmaların özgün olması, renklerinin firmanızı en iyi şekilde yansıtması, görsel bir bütünlüğü sağlaması gibi birçok noktaya dikkat edilmelidir. Bir tasarımın kalitesini ortaya koyan en önemli etken renk kullanımıdır. Rengin doğru kullanılması başarılı bir çalışma oluşturmada büyük önem taşır. Renklerin yanı sıra kullanılan görsellerin bir bütünlük oluşturması ve insanlara vermek istediğiniz mesajı en doğru şekilde yansıtması gerekir.

Grafik & Tasarım yaptırırken nelere dikkat edilmelidir?

Görsel uyum ve estetik ile birlikte anlaşılır bir tasarımın sizlere dönüşü daha etkili olacaktır. Grafik tasarım ekibimiz renk uyumu ve tasarım konusunda gerekli bilgi ve tecrübeye sahiptir. Firmanın kurumsallığını yansıtan tasarımlar sayesinde müşterilerinizde daha güvenilir ve saygın bir izlenim bırakabilirsiniz. Firmanızı yansıtacak kurumsal bir kimliğe sahip değilseniz müşterilerin sizleri tercih etmekte tereddüt etmesi normaldir. Firma olarak güvenilirliğinizi, kalitenizi ortaya koymanıza yardımcı olmaktayız. Sizlere özgü grafik tasarım çalışmaları yaparak insanlara görsel bir mesaj vermenizi sağlayabiliriz. Grafik tasarımda kompozisyon ve anlatım dili önemlidir. Birçok unsuru bir araya getirerek estetik uyumu yakalamak ve istenilen mesajı en doğru şekilde vermek gerekir. Tasarımın ilkelerini bilen, renklere hakim profesyonel grafik tasarımcılar ile sizlerde firmanızı bir adım öne taşımak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmanızı en iyi şekilde yansıtacak tasarımlar imajınızı ortaya koyacaktır. Baskı, televizyon ve web sayfaları için grafik çalışmalarınızı firmamız ile birlikte yürütebilirsiniz.

Her alanda karşımıza çıkan grafiksel çalışmalar bilinçaltımıza belli bir mesajı sürekli göndererek bir dahaki ihtiyaç arayışımızda o firmayı tercih etmemizin asıl sebebidir. Yolda giderken billboardlarda, mağazalarda, binaların dış cephelerinde, alınan ürünlerin ambalajında, t-shirtlerde, albümlerde ve birçok yerde grafik çalışmaları bulunmaktadır. Hepside firmasını temsil ederek müşterinin beynine bir mesaj göndermektedir. Müşterilerinize iletmek istediğiniz mesajı grafik tasarım yolu ile en etkili şekilde iletebilirsiniz. Pazarlamada kurum ya da firmanızın duruşunu ve davranışını belirleyecek firmanızı temsil edecek firmanıza özgü kurumsal kimlik tasarımlarınızda da grafik tasarımcılarımız sizlere en doğru çalışmaları sunmaktadır. Grafik tasarım çalışmaları ile istediğiniz her alanda görsel bir mesaj iletme şansı yakalayacaksınız. Hedef kitlenize ulaşarak onların dikkatini çekebilecek yaratıcı ve estetik tasarımlar ile firmanızı bir adım öne çıkarabilirsiniz.

Firmanızın kendini ifade etme şeklini ortaya koyacak olan tasarımların yaratıcı ve anlaşılır olması dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesidir. Sizlere birçok açıdan fayda sağlayacak olan grafik tasarım çalışmaları ile kurumsal kimliğinizi oluşturabilir, sosyal medya görsellerinizi, billboard, afiş, katalog, broşür gibi reklam unsurlarınızı ve daha birçok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Json yazılım olarak grafik tasarımda da sizlerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde çözüme ulaştırıyoruz. Profesyonel grafik ekibimiz tasarım ilke ve unsurlarını bilen renk konusunda gerekli bilgiye sahip tecrübeli ve yaratıcı bir ekipten oluşmaktadır. Sizler için en özgün, yaratıcı, estetik ve vermek istediğiniz mesajı doğru şekilde yansıtabilecek tasarım ekibine sahibiz.

web tasarım müşteri yorumlarından 5 yıldız

Hakkımızda (Müşterimiz/Partlerinimiz) neler söylüyor?

JSON Yazılım firmasına en derin teşekkürlerimi sunarım! Sizinle çalışmaktan oldukça memnun oldum. Gerek ekip arkadaşlarınızın ilgisi, gerek yaptığımız çalışmada gösterdiğiniz titizlikten mutluluk duydum. Bundan sonra herkese sizi önereceğime emin olabilirsiniz.

Murat OĞRAK, Aymila Turizm Sahibi
Sivas - TÜRKİYE