Doktor Web Sitesi

Doktor Web Sitesi

Doktor Web Sitesi ve Uygulaması ile dijital ortamda yerinizi alın!

Doktor Websitesi, Web Sitesi

Başta Antalya, Ankara, İstanbul, Sivas olmak üzere birçok bölgede yazılım, web tasarım ve internet çözümleri sunan Json Yazılım, doktorlarımız için özel olarak geliştirdiği websitesi ile, doktolarımızın dijital dünyaya açılan kapısı oluyor. Yeni nesil ve son teknolojiler kullanarak hazırlanan yapımızda online randevu talebinden, çoklu dil entegrasyonuna kadar ihtiyaç duyulan bütün modüller uygulamaya eklenmiş oluş, gelişmiş ve kolay kullanılır yönetim paneli ile websitenizin her noktasına dokunabilirsiniz.

JSON Yazılım olarak önceliğimiz sektörel bazlı ihtiyaçların tespit edilip, dijital ortamda ki varlığınızı iyileştirmek birinci hedefimizdir. Her biri alanında uzman danışman ekibimiz ile günümüzün çağına uygun websiteleri üretiyor ve geliştiriyoruz. JSON Yazılım'ın doktorlara özel olarak hazırladığı web sitesi tamamen responsive olup tüm tablet ve mobil cihazlarda kullanıcı deneyimi en üst seviyede çalışmaktadır. Demo ekranına ulaşmak için yukarıda ki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Gelişmiş Yönetim Paneli

Gelişmiş yönetim paneli ile websitenizin her noktasına dokunabilir ve kolayca yönetebilirsiniz. Yönetim paneli içerisinden dilediğiniz kadar ekstra dil ekleyebilir, sayfalarınızı, yazılarınızı, bloğunuzu yönetebilir, randevularınızı takip edebilirsiniz. Tamamen bir doktor gözüyle bakılarak hazırlanmış olan yönetim panelimiz ile kolayca websitenizi yönetebilirsiniz. Panel içerisinde sunduğunuz hizmetler ya da tedavileriniz ile ilgili detaylı bilgi verebileceğiniz ekranlar, bloğunuzu kategorilere ayırabilir ve geliştirebilir, dinamik sayfalar oluşturabilir, dilediğiniz kadar farklı diller oluşturabilirsiniz. JSON Yazılım olarak her bir detayı düşünen firmamız sizlere kullanıcı deneyimi yüksek, tamamen 100% responsive ve en yeni teknolojiler ile uygulama ve sitelerinizi oluşturmaya devam ediyor.

 

Çoklu Dil Entegrasyonu

Çoğu doktor websitesinde ki başlıca eksikliklerinden birisi çoklu dil desteğinin olmaması ya da Google Translate üzerinden çevirilerin yapılmasıdır. Sizlere özel olarak hazırladığımı doktor websitemizde tamamen yönetebilir ve çevirilerinizi dilediğiniz gibi düzenleyebileceğiniz ekranlarımız ile tamamen profesyonel çevirilerinizi sisteme tanımlayabilirsiniz. RTL özelliği ile arapça, farsça gibi dillerde websitenin tıpkı kendi dilinde ki gibi sağdan sola geçme olanağı da mevcuttur. Ayrıca gerekli Google meta ayarları da yapılarak, arama motorlarında lokasyon meta alanlarında belirtilmiştir. Bu sayede örnek olarak Almanya ülkesi için yayında olan google.de gibi portallarda websitenizin arama motorlarında yer almasını sağlayabilirsiniz. Tüm detayları düşünerek hazırlanan modülümüz ile dijital dünyada yerinizi alın, sizde kitlenizi arttırın.

100% Responsive Tasarım

Günümüzün teknolojilerinde artık herkes tarafından bilinen bir gerçek, kullanıcıların %70’den fazlası mobil ya da tablet cihazları kullanmasıdır. Bir websitesi sadece responsive olmakla kalmayıp ayrıca mobil tarayıcılar üzerinde de kullanıcı deneyiminin en üst seviyede olması gerekmektedir. Bir kullanıcı sitenizde gezerken dokunma hareketlerini kolayca yapabilmeli, içerikleri açık ve net bir şekilde okuyabilmeli, gereksiz ve yer kaplayan alanlardan uzak durmalıdır. Kullanıcılarınızın websiteniz  içerisinde kolay ve rahat gezinti sağlaması gerek Google, gerek kullanıcı için oldukça önemli bir konudur. JSON Yazılım olarak alanımızda uzmanlaştığımız bu konuda doktorlara özel olarak hazırlanmış doktor web sitesi çalışmamızda tüm bu kriterlere dikkat ederek en iyi hizmeti sizlere sunuyoruz. Çalışmayı detaylı olarak inceleyebilir ve mobil cihazlarınızdan da kontrol edebilirsiniz.

 

Online Randevu Talebi

Doktor web sitesi ve uygulaması ile kullanıcılarınızın kolay bir şekilde randevu taleplerinizi tarafınıza iletmesine yardımcı oluyoruz. Sistem üzerinde bulunan online randevu talep modülü ile hastalarınız saniyeler içerisinde randevu taleplerini size iletebilir ve taleplere geri dönüş sağlayabilirsiniz. Ek olarak hasta ve kullanıcı datalarınızı saklayabilir, daha sonra burada ki verilere de erişim sağlayabilirsiniz.

 

 

 

Neden JSON Yazılım Doktor Web Sitesi?

Bilindiği üzere birçok portalda farklı doktor sitelerine ulaşabilirsiniz. Peki neden bizi tercih etmelisiniz? Bizi tercih etmeniz için size birçok detay sunuyoruz. Her bir uygulama hazırlanırken sektörün ihtiyaçlarına en doğru bakış açısından bakarak, ihtiyaçlarını tespit ediyor ve bu yönde geliştirmeler sağlıyoruz. Doktor Web Sitesi çalışmasında doktorların ihtiyaç duyduğu tüm modülleri sistemde barındırıyoruz. Hızlı, güvenilir, kolay kullanım, göz alıcı tasarım ve kaliteli web siteleri üretiyoruz…

web tasarım müşteri yorumlarından 5 yıldız

Hakkımızda (Müşterimiz/Partlerinimiz) neler söylüyor?

JSON Yazılım firmasına en derin teşekkürlerimi sunarım! Sizinle çalışmaktan oldukça memnun oldum. Gerek ekip arkadaşlarınızın ilgisi, gerek yaptığımız çalışmada gösterdiğiniz titizlikten mutluluk duydum. Bundan sonra herkese sizi önereceğime emin olabilirsiniz.

Murat OĞRAK, Aymila Turizm Sahibi
Sivas - TÜRKİYE