Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetleri

JSON Yazılım olarak 10 yıldır sizlere hizmet veriyoruz.

Web tasarım hizmetimiz sayesinde sunmuş olduğunuz hizmeti ya da kurumunuzu internet tarayıcılarının görüntüleyebileceği bir biçimde müşteri kitlenize tanıtabilirsiniz. Profesyonel yazılımcılarımızın sizler için hazırladığı özel tasarım web siteler sayesinde müşterileriniz ile en hızlı şekilde iletişim kurabileceksiniz. Teknolojinin gelişmesi ve internet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte web tasarım gerekli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Firma ya da kurumunuzu zengin metin içerikleri, videoları, ürün fotoğraflarınızın müşterilerinize ulaşımı web tasarım ile daha kolay bir hal alacaktır. Birçok kurum ve firma internette en etkin şekilde var olmak adına web tasarıma yönelmiş durumdadır. Web tasarım hizmetinden faydalanmak isteyen firmalara önerimiz işini bilen profesyonel yazılımcılar ile çalışmalarıdır. Sizlere en iyi şekilde hizmet verecek olan firmamız işinde uzman ekibi ile her türlü ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacaktır. Web tasarım bir süreç gerektirir. Bu süreçte sizler ile sürekli iletişim halinde olarak destek ve güncellemelerinizi sorunsuz bir şekilde çözüme ulaştırıyoruz. Tasarım ve yazılım dışında birçok teknik konuda bilgi ve tecrübeye sahip firmamız ile sizlerde bir adım önde olacak web tasarıma sahip olun.

JSON Yazılım olarak sizlerin düşüncelerine önem veriyoruz!

Web tasarım bilgi ve tecrübe gerektiren bir alan olduğundan yapılan işin süresi ve maliyeti her projede farklılık göstermektedir. Firmanızı en doğru şekilde yansıtacak olan tasarımın belirlenmesi, HTML olarak çizilmesi gibi birçok aşama sonucunda sizlere sunulacak olan web site müşterilerinizde ilgi, merak uyandıracaktır. Firmanızın kalitelisini ve kurumsallığını internet aracılığı ile bir çok kitleye ulaştırarak rakip firmalarınızdan bir adım önde olabilirsiniz. Firmanıza özgün bir tasarım, kaliteli bir kod yapısına sahip bir web siteye sahip olmak istiyor ve sitenizin destek ile güncellemelerinde sizlere yardımcı olacak bir ekip ile çalışmak istiyorsanız sizler ile birlikte çalışmalarınızı yürütmeye hazırız. Firmamız sizlere web tasarım hizmeti sunduğu gibi isteğiniz doğrultusunda SEO çalışmaları, sosyal medya desteği birçok konuda da yardımcı olmaktadır. Arama motorlarına uyumlu bir şekilde hazırlanan web tasarımlarımız ile yeni müşteriler bulma ve hizmetlerinize insanların kolay ulaşımını sağlamaktayız. Responsive yapıda olan tasarımlarımız ile ister mobilden isterseniz bilgisayarınızdan rahat bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Bir web tasarımın yapım aşamalarından bahsedecek olursak;

Projelendirme (Brief, Rakip Analizi, Kullanıcı Deneyimi Tasarımı, Bilgi Mimarisi Tasarımı)

Grafik Tasarım (Firmaya özgü web tasarımın çizilmesi)

HTML / CSS Kodlama

CMS Entegrasyonu / Yazılım İşleri

Test Aşaması ve Teslim

Bu süreçlerden sonrada sizlerin destek ve güncellemelerinizi kolaylaştıran birçok kullanıcıya hitap eden bir web siteye sahip olacaksınız.  Sizlerin isteklerine en uygun şekilde çözümler üreten firmamız ile hayalinizdeki web siteye kavuşacaksınız.

Web tasarım sizlere olumlu birçok özellik kazandıracak ve firmanızın  büyümesinde önemli rol oynayacaktır. Bir web tasarıma sahi olarak aşağıdaki niteliklere de sahip olabilirsiniz.

web tasarım müşteri yorumlarından 5 yıldız

Hakkımızda (Müşterimiz/Partlerinimiz) neler söylüyor?

JSON Yazılım firmasına en derin teşekkürlerimi sunarım! Sizinle çalışmaktan oldukça memnun oldum. Gerek ekip arkadaşlarınızın ilgisi, gerek yaptığımız çalışmada gösterdiğiniz titizlikten mutluluk duydum. Bundan sonra herkese sizi önereceğime emin olabilirsiniz.

Murat OĞRAK, Aymila Turizm Sahibi
Sivas - TÜRKİYE