Online Uçak Bileti Satış Sistemi

Online Uçak Bileti Satış Sistemi

Standart Paket

4.000 TL + KDV
 • Uçuş Detaylı Listeleme
 • Uçuş Detaylı Filtreleme
 • Sanal Pos Online Ödeme
 • Online Rezervasyon Sistemi
 • Gelişmiş Yönetim Paneli
 • Responsive Tasarım (Mobil ve Tablet)

Elit Paket

13.000 TL+ KDV
 • Standart Paket Tüm Özellikler
 • Promosyon Kodu Sistemi
 • Gelişmiş Uçuş Filtreleme
 • Komisyon Oranı Belirleme
 • Destinasyon, Kampanyalar, Blog Sayfa Özelliği
 • Firmaya Özel Tasarım

XML API Entegrasyon çözümler ile sizde online uçak bileti satış sisteminizi aktif edin.

Mobil Uygulama Yazılım ve Geliştirme

Neden Online Uçak Bileti Sistemine Sahip Olmalısınız ?

uçak bileti yazılımı

Online uçak bileti satış sistemi sayesinde yurt içi ve yurt dışı uçuşlarında en uygun uçak biletini en kısa sürede satın alım gerçekleştirilebilmektedir. Bir çok hava yolu firmasının uçak biletlerinin hepsini bir sayfada görüntüleyerek kullanıcılarınız için tüö havayollarının uçak biletlerini karşılaştırıp yayınlayamaya olanak tanıyan bu sistem sayesinde zaman kaybetmeden uçak bileti satışı yapabilir ve gelirinizi arttırabilirsiniz. Firma olarak online uçak bileti satış sistemini birçok fonksiyonu bir arada barındırarak, anlaşılır ve şık bir tasarım ile yazılıma dönüştürüyoruz. Turizm sektöründe önemli bir yere sahip olan online uçak bileti satışı her ölçekteki şirketler için geliştirilebilir bir alt yapı ile hazırlanmaktadır. Sizlerin istekleri doğrultusunda belirlenen noktalara dikkat edilerek yazılımı gerçekleştirilen online uçak bileti satış sistemi sayesinde uçak biletleriniz internet kullanıcıları tarafından kolaylıkla satın alınacaktır. Firma olarak bu hizmeti sizlere yönetilebilen bir altyapı ile sunuyor, gerektiğinde 7/24 teknik desteğimizi esirgemiyoruz. Profesyonel turizm firmaları tarafından yaygınlaşmaya başlayan bu sistem teknik altyapı, geliştirme süreci ve güncellemeler ile devam eden uzun vadeli bir zaman dilimi gerektiriyor.

Uçak Bileti XML

Online Uçak bileti xml ve json api alt yapısı ile tüm platformlara uygun online uçak bileti satışı gerçekleştirebilirsiniz. Uçak bileti ihtiyacı olan bireylerin kısa sürede online sistem üzerinden biletini alabileceği bu sistem sayesinde müşterilerin memnuniyeti sağlandığı gibi firmalarda online sistemden akışı takip ederek çok fazla yorulmadan kazanç sağlayabiliyor. Online uçak bileti satış sistemi yazılımı profesyonel yazılımcılar tarafından yazılmadığı takdirde birçok sorun yaratabiliyor. Satın alım işlemi, sanal pos entegrasyonu ve birçok konunun detaylı olarak tek tek kodlamasının yapıldığı bu sistem karmaşık ve birçok fonksiyonun bir arada çalıştığı kompleks bir yapıya sahiptir. Birçok fonksiyonun bir arada çalışması kadar tasarımın anlaşılır, müşterinin aradığını çabuk bulabileceği sadelikte şıklıkta çizilmesi gerekmektedir. Müşteriyi yormayan basit ve modern ara yüzler ile sorunsuz bir alt yapıya sahip online uçak bileti satış sistemini firmamız profesyonel yazılımcıları ile sizlere sunmaktadır. İstediğiniz her bölgeye bilet satışı yapabilmenize olanak tanıyan bu sistem sayesinde büyük bir kitleye hitap etme şansı bulacaksınız. Firma olarak sizlerin SEO, Sosyal Medya entegrasyonları ve reklam kanalları ile modern, yenilikçi pazarlama fikirleri geliştirmenize yardımcı oluyor, organik trafiğinizi arttırmak için gerekli çalışmalarda da dilerseniz destek oluyoruz.


Özel Entegrasyonlu Online Uçak Bileti Satış Sistemine Sahip Olun!

Uçak Bileti Api

Birçok havayolu firmasının biletini aynı anda tek bir sistem üzerinden satmanızı sağlayan online bilet satış sistemi ile müşterilerinize en iyi hizmeti sunabilirsiniz. Teknolojideki gelişmeler insanların her ihtiyacını online alışveriş yaparak gidermesine olanak tanımıştır. Sizlerde internetin satış gücünden faydalanarak dünyanın her yerinden müşteriye online satış sistemi ile ulaşabilirsiniz. Bu sistem ile kira, personel gibi gider dertleriniz olmadan düşük maliyetli ve bir o kadarda kazançlı bir satış yapabilirsiniz. 7/24 açık online uçak bileti sistemi ile gece gündüz ayrımı olmadan müşterileriniz bilet alımı yapabilecek bu sayede karınızda büyük bir artış olacaktır. Mobil uyumlu ara yüzlerimiz sayesinde tablet,mobil cihazlar, bilgisayarlarından müşterileriniz bilet alımı gerçekleştirebilmektedir. Ayrıca online uçak bileti satış sisteminizin yazılımı gerçekleştirirken arama motorlarına uyumlu bir altyapı ile kodlaması yapılmaktadır. Seo çalışmalarında büyük önem taşıyan arama motoru uyumlu altyapı sayesinde üst sıralara çıkmanız kolaylaşmaktadır. Birçok fonksiyonun aynı anda çalıştığı bu sistemin yazılımında Sanal Pos ve ödeme sistemlerinin sorunsuz ve uyumlu bir şekilde çalışması çok büyük önem taşır. Profesyonel yazılım ekibimiz sizlere her konuda destek verdiği gibi online uçak bileti satış sistemini de sorunsuz ve en şık tasarımlar ile sizlere sunmaktadır. Online satış sistemini sizlere teslim ettikten sonra da gerekli teknik desteği sağlayan firmamız ile dilediğiniz her bölgeye uçak bileti satışı gerçekleştirebileceksiniz.

web tasarım müşteri yorumlarından 5 yıldız

Hakkımızda (Müşterimiz/Partlerinimiz) neler söylüyor?

JSON Yazılım firmasına en derin teşekkürlerimi sunarım! Sizinle çalışmaktan oldukça memnun oldum. Gerek ekip arkadaşlarınızın ilgisi, gerek yaptığımız çalışmada gösterdiğiniz titizlikten mutluluk duydum. Bundan sonra herkese sizi önereceğime emin olabilirsiniz.

Murat OĞRAK, Aymila Turizm Sahibi
Sivas - TÜRKİYE